Matcher i Innebandycoachen
Datum Tid Serie Hemmalag Bortalag Resultat  
15 dec 13:30
norra
KAIS Mora
Wibax Piteå IBK
  6 - 4  
15 dec 16:00
södra
Lagan
Craftstaden
  3 - 6  
15 dec 16:00
norra
Hudik/Björkb
Djurgården
  5 - 6   e.förl
15 dec 16:00
norra
Team TG
Hagunda
  7 - 8   e.förl
15 dec 16:00
norra
Salem
Tullinge
  7 - 6  
16 dec 13:30
norra
RIG Umeå
Gävle
  2 - 1   e.förl
16 dec 14:00
norra
Runsten
AIK
  4 - 14
16 dec 14:00
södra
Lillån
Onyx
  3 - 14
16 dec 16:00
södra
Malmö FBC
Warberg
  5 - 7  
16 dec 16:00
södra
FBC Lerum
Fagerhult Habo
  5 - 2  
16 dec 17:00
södra
Karlstad
Visby
  7 - 8  
22 dec 16:00
södra
Strängnäs
Åby
  5 - 3  
5 jan 14:00
södra
Åby
Craftstaden
  6 - 7  
5 jan 15:00
norra
Tullinge
Hagunda
  4 - 5   e.förl
5 jan 16:00
södra
Onyx
Fagerhult Habo
  9 - 5  
6 jan 12:00
norra
AIK
Gävle
  4 - 6  
6 jan 13:00
norra
RIG Umeå
Salem
  4 - 6  
6 jan 13:00
norra
KAIS Mora
Hudik/Björkb
12 - 4  
6 jan 14:00
södra
Lillån
Visby
  2 - 11
6 jan 14:00
norra
Wibax Piteå IBK
Team TG
  6 - 9  
6 jan 16:00
södra
FBC Lerum
Strängnäs
  5 - 6  
6 jan 16:00
södra
Warberg
Lagan
  9 - 3  
6 jan 17:00
södra
Karlstad
Malmö FBC
  5 - 6   e.förl
9 jan 19:00
norra
Runsten
Djurgården
  6 - 8  
11 jan 19:00
norra
Hagunda
AIK
  7 - 8   e.förl
12 jan 15:00
norra
Hudik/Björkb
Tullinge
  4 - 9  
12 jan 15:30
norra
Team TG
RIG Umeå
11 - 5  
12 jan 16:00
södra
Fagerhult Habo
Malmö FBC
  8 - 5  
12 jan 16:00
norra
Salem
Runsten
10 - 5  
12 jan 16:00
södra
Lagan
FBC Lerum
  6 - 3  
12 jan 17:00
södra
Craftstaden
Onyx
  2 - 8  
12 jan 17:00
södra
Visby
Warberg
  2 - 4  
12 jan 17:00
södra
Strängnäs
Lillån
  3 - 4   e.förl
13 jan 15:30
norra
Djurgården
Wibax Piteå IBK
  5 - 11
13 jan 17:00
norra
Gävle
KAIS Mora
10 - 4  
13 jan 17:00
södra
Karlstad
Åby
  6 - 3  
18 jan 19:00
norra
Runsten
Hagunda
  5 - 12
19 jan 14:00
södra
Lillån
Craftstaden
  2 - 3  
19 jan 14:15
södra
Åby
Visby
  8 - 7   e.förl
19 jan 15:00
norra
Tullinge
Djurgården
  7 - 8  
19 jan 16:00
södra
Lagan
Onyx
  5 - 4  
19 jan 17:00
norra
KAIS Mora
Salem
  2 - 5  
19 jan 18:00
södra
FBC Lerum
Karlstad
  6 - 5  
20 jan 13:00
norra
AIK
Team TG
  2 - 7  
20 jan 15:00
norra
Wibax Piteå IBK
Gävle
  3 - 4   e.förl
20 jan 15:00
norra
RIG Umeå
Hudik/Björkb
  7 - 6  
20 jan 16:00
södra
Warberg
Fagerhult Habo
  8 - 7  
20 jan 16:00
södra
Malmö FBC
Strängnäs
  6 - 7   e.förl
26 jan 15:00
norra
Hudik/Björkb
AIK
  4 - 10
26 jan 16:00
södra
Strängnäs
Warberg
  7 - 3  
26 jan 16:00
södra
Fagerhult Habo
Åby
12 - 7  
26 jan 17:00
södra
Craftstaden
Malmö FBC
  6 - 4  
27 jan 13:00
norra
Team TG
Runsten
  8 - 6  
27 jan 13:00
norra
Hagunda
KAIS Mora
  7 - 6  
27 jan 14:00
södra
Lillån
Lagan
  6 - 5  
27 jan 15:00
södra
FBC Lerum
Visby
  4 - 8  
27 jan 15:00
norra
Djurgården
RIG Umeå
  3 - 4   e.förl
27 jan 16:00
norra
Salem
Wibax Piteå IBK
  7 - 4  
27 jan 17:00
södra
Karlstad
Onyx
  7 - 8  
27 jan 17:00
norra
Gävle
Tullinge
  3 - 5  
8 feb 19:30
södra
Fagerhult Habo
Lagan
  7 - 4  
9 feb 13:00
norra
AIK
Djurgården
  7 - 6   e.förl
9 feb 14:00
södra
Onyx
Visby
  2 - 8  
9 feb 14:00
norra
Runsten
Tullinge
  3 - 11
9 feb 14:00
södra
Lillån
Åby
  5 - 4  
9 feb 15:00
norra
RIG Umeå
KAIS Mora
  9 - 4  
9 feb 16:00
norra
Salem
Hudik/Björkb
10 - 4  
9 feb 16:00
södra
Strängnäs
Karlstad
  7 - 4  
10 feb 13:00
norra
Hagunda
Wibax Piteå IBK
10 - 5  
10 feb 15:00
norra
Hudik/Björkb
Salem
  3 - 5  
10 feb 16:00
södra
FBC Lerum
Malmö FBC
  5 - 6   e.förl
10 feb 16:00
södra
Warberg
Craftstaden
  8 - 5  
10 feb 17:00
norra
Gävle
Team TG
  6 - 5  
16 feb 13:00
södra
Malmö FBC
Lillån
11 - 4  
16 feb 14:00
södra
Åby
Warberg
  7 - 8  
16 feb 14:00
norra
KAIS Mora
Runsten
  6 - 5   e.förl
16 feb 16:00
södra
Lagan
Karlstad
  3 - 5  
16 feb 16:00
norra
Team TG
Hudik/Björkb
  6 - 3  
16 feb 16:00
södra
Strängnäs
Onyx
13 - 8  
16 feb 17:00
södra
Visby
Fagerhult Habo
  5 - 2  
16 feb 17:00
södra
Craftstaden
FBC Lerum
  9 - 4  
17 feb 13:00
norra
AIK
Salem
  9 - 2  
17 feb 14:00
norra
Tullinge
Wibax Piteå IBK
  7 - 1  
17 feb 16:00
norra
RIG Umeå
Hagunda
  3 - 6  
17 feb 16:15
norra
Djurgården
Gävle
  6 - 7   e.förl
23 feb 16:00
södra
Lagan
Åby
  5 - 4  
23 feb 16:00
norra
Hudik/Björkb
Hagunda
  5 - 6   e.förl
23 feb 16:00
södra
Fagerhult Habo
Strängnäs
  4 - 7  
23 feb 17:00
södra
Visby
Malmö FBC
  8 - 4  
24 feb 13:30
norra
RIG Umeå
Runsten
  9 - 8  
24 feb 14:00
norra
Wibax Piteå IBK
AIK
  4 - 3  
24 feb 16:00
södra
FBC Lerum
Lillån
  6 - 7  
24 feb 16:15
norra
Djurgården
KAIS Mora
  9 - 3  
24 feb 17:00
norra
Team TG
Tullinge
  7 - 4  
24 feb 17:00
södra
Warberg
Onyx
  9 - 4  
24 feb 17:00
södra
Karlstad
Craftstaden
  7 - 3  
24 feb 17:00
norra
Gävle
Salem
  5 - 4  
26 feb 18:30
norra
KAIS Mora
Team TG
12 - 11 e.förl
26 feb 19:00
södra
Strängnäs
Visby
  5 - 8  
26 feb 19:30
norra
Wibax Piteå IBK
RIG Umeå
  4 - 8  
27 feb 19:00
södra
Malmö FBC
Lagan
  3 - 4  
27 feb 19:00
norra
Hagunda
Gävle
  4 - 2  
27 feb 19:00
södra
Åby
Onyx
  5 - 6   e.förl
27 feb 19:00
norra
Runsten
Hudik/Björkb
  4 - 3  
27 feb 19:00
södra
Craftstaden
Fagerhult Habo
  4 - 3   e.förl
27 feb 19:30
norra
Tullinge
AIK
  7 - 10
27 feb 19:30
norra
Salem
Djurgården
  4 - 7  
28 feb 19:00
södra
Lillån
Karlstad
  6 - 5   e.förl
28 feb 19:00
södra
Warberg
FBC Lerum
  4 - 2  
1 mar 19:00
norra
Gävle
Runsten
  9 - 4  
2 mar 15:00
norra
Team TG
Salem
  9 - 6  
2 mar 15:00
norra
Hudik/Björkb
Wibax Piteå IBK
  7 - 6  
2 mar 16:00
södra
Lagan
Strängnäs
  2 - 3   e.förl
2 mar 17:00
södra
Visby
Craftstaden
  5 - 4  
3 mar 13:00
norra
AIK
KAIS Mora
  9 - 3  
3 mar 14:00
norra
Tullinge
RIG Umeå
  9 - 8  
3 mar 14:00
södra
Fagerhult Habo
Lillån
  9 - 6  
3 mar 14:00
norra
Djurgården
Hagunda
  3 - 9  
3 mar 16:00
södra
Onyx
Malmö FBC
  6 - 5  
3 mar 16:00
södra
FBC Lerum
Åby
  2 - 7  
3 mar 17:00
södra
Karlstad
Warberg
  5 - 9  
9 mar 16:00
södra
Strängnäs
Craftstaden
  6 - 8  
9 mar 16:00
norra
Hudik/Björkb
Gävle
  4 - 7  
9 mar 16:00
norra
Salem
Hagunda
  5 - 2  
9 mar 16:00
södra
Malmö FBC
Åby
  3 - 4  
9 mar 16:00
norra
Team TG
Djurgården
  8 - 4  
9 mar 17:00
norra
KAIS Mora
Tullinge
  3 - 14
10 mar 13:30
norra
RIG Umeå
AIK
  3 - 8  
10 mar 13:30
södra
Lagan
Visby
  4 - 7  
10 mar 14:00
södra
Lillån
Warberg
  4 - 8  
10 mar 14:00
norra
Runsten
Wibax Piteå IBK
  4 - 3  
10 mar 16:00
södra
FBC Lerum
Onyx
  5 - 3  
10 mar 17:00
södra
Karlstad
Fagerhult Habo
  8 - 2  
17 mar 13:00
norra
Wibax Piteå IBK
KAIS Mora
  7 - 5  
17 mar 13:00
norra
AIK
Runsten
  5 - 1  
17 mar 13:00
södra
Åby
Strängnäs
  5 - 4  
17 mar 13:00
södra
Warberg
Malmö FBC
  9 - 1  
17 mar 13:00
södra
Fagerhult Habo
FBC Lerum
  8 - 9   e.förl
17 mar 13:00
södra
Visby
Karlstad
10 - 6  
17 mar 13:00
norra
Hagunda
Team TG
  5 - 6  
17 mar 13:00
norra
Djurgården
Hudik/Björkb
  8 - 4  
17 mar 13:00
norra
Gävle
RIG Umeå
  7 - 4  
17 mar 13:00
södra
Craftstaden
Lagan
  5 - 8  
17 mar 13:00
södra
Onyx
Lillån
  9 - 3  
17 mar 13:00
norra
Tullinge
Salem
  3 - 4